طراحی لبخند دیجیتال چیست؟

طراحی لبخند دیجیتال چیست؟-1254

طراحی لبخند دیجیتال چیست؟ روند کار در طراحی لبخند دیجیتال چگونه است؟چگونه می توان لبخندی زیبا داشت؟ همه افراد خواهان داشتن لبخندی زیبا هستند،  طراحی لبخند دیجیتال (DSD) شاخه ای جدید و تخصصی از علم دندانپزشکی است که با استفاده از تکنولوژی و فناوری دیجیتال روز، زیبایی بیمار را به ارمغان می آورد.

 بیمارانی که به دنبال بهبود لبخند خود هستند، فناوری DSD به بیماران این امکان را می دهد که خواسته های خود را بیان کنند و در روند درمان مداخله کنند. استفاده از این فناوری نتایج بسیار خوبی در سراسر جهان داشته است.

 

طراحی لبخند دیجیتال (DSD) چقدر اهمیت دارد؟

تشخیص لبخند دیجیتال (DSD) به شما این امکان را می دهد تا، فرم نهایی را قبل از ساخت و اجرا، تصحیح و بازیابی آن بسازید. به همین دلیل، این فناوری روز به روز در سراسر جهان گسترش یافته است و دندانپزشکان زیبایی امروزه با این فناوری، مزایای زیادی برای بیماران ایجاد کرده اند.

طراحی لبخند دیجیتال چیست؟-1269

مزایای طراحی طرح لبخند چیست؟

  • این کار مزایا و فواید زیادی برای بیمار دارد، از جمله موارد زیر:
  • توانایی و بهبود کیفیت تشخیصی از طریق تجزیه و تحلیل و ارزیابی وضعیت ساختارهای داخلی و خارجی دهان.
  • امکان بررسی بهتر روند درمان از ابتدا تا پایان درمان
  • ایجاد تغییرات هنگام اجرای طرح دیجیتالی لبخند
  • پیش بینی نتیجه نهایی و در نتیجه بهبود نتیجه بالینی از طریق فناوری دیجیتال
  • امکان تغییرات در مراحل اولیه، با توجه به نظر و سلیقه بیمار

امروزه داشتن دهان بدون مشکل بیولوژیکی تنها ملاک رضایت بیماران عزیز نیست، بلکه آنها خواهان لبخندی زیبا با هماهنگی طبیعی با ویژگی های صورت خود هستند که همگی در طراحی لبخند دیجیتال (DSD) تعبیه شده است. دندانپزشک زیبایی با معرفی و استفاده از طراحی لبخند دیجیتال (DSD) رضایت بیشتر بیماران را فراهم می کند.

آیا بیمار در طراحی لبخند دیجیتال (DSD) نقش دارد؟

این کار بیماران را در فرآیند طراحی و اجرای لبخند کامپیوتری و دیجیتالی درگیر می کند و با بیان اهداف، خواسته ها و انتظاراتی که تیم متخصص را همراهی می کند، به آن ها در داشتن لبخندی زیبا کمک می کند.

همکاری و تعامل بین بیمار و متخصص زیبایی توسط عکس ها و فیلم هایی انجام می شود که در چند مرحله قبل و در حین درمان گرفته می شود. نکته مهم دیگر بیان بینش و دید بیمار و همچنین ایجاد لبخند هماهنگ بیمار با چهره بیمار است.

طراحی لبخند دیجیتال چیست؟-7859

طراحی لبخند دیجیتال چگونه انجام می شود؟

سیستم DSD یا یک سیستم کاملا منحصر به فرد است، طراحی لبخند بیمار کاملا دیجیتال و توسط کامپیوتر و با نرم افزارهای خاص انجام می شود. بنابراین، مفهوم DSD به دندانپزشک اجازه می دهد تا لبخند دیجیتالی که بیانگر شخصیت و زیبایی بیمار است، را در کمترین زمان داشته باشد.

روند کلی درمان بر اساس تجزیه و تحلیل اجزای صورت و لبخند و شکل دندان بیمار و هماهنگی بین اجزای چشم، لب ها، ابروها با استفاده از مجموعه ای از پارامترهای از پیش تعیین شده عکس های دیجیتال با کیفیت بالا با هماهنگی دقیق انجام می شود. علاوه بر فیلم‌هایی که در این زمینه وجود دارد، می ‌توان رابطه بین دندان‌ها، لثه‌ها، لب و لبخند را با ویژگی‌های چهره و احساسات به بهترین نحو درک کرد.

کلینیک دندانپزشکی مایا با هدف جلب رضایت بیماران عزیز خدمات خود را در زمینه های مختلف از جمله ونیر کامپوزیت، بلیچینگ دندان و… ارائه می دهد. مایا یک کلینیک مدرن است که دارای متخصصین با تجربه بالا جهت تشخیص و درمان اختلالات دندان و دهان است. ما دارای خدمات جامع در همه زمینه های دندانپزشکی هستیم. علاوه بر تجهیزات دندانپزشکی با کیفیت بالا، تمام خدمات در یک محیط آرام و لوکس را ارائه می دهیم.

اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید

خیابان شریعتی، مترو قلهک

کوچه خلیل پور، پلاک ۲۱ طبقه ۵

۰۲۱-۲۲۰۰۴۷۴۲

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - پنج شنبه: ۹:۰۰ - ۱۶:۰۰

maya.dental.clinic@

ما را در اینستاگرام دنبال کنید